Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,389 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mesfusha, Dembele po largohet por ka nje lajm te bujshem: Ekziston nje ‘Mister X’ qe nuk eshte…

Mesfusha, Dembele po largohet por ka nje lajm te bujshem: Ekziston nje ‘Mister X’ qe nuk eshte…
Inter Club Staff

“Per mesfushen, Interi po punon per nje lojtar te madh.”

Ky eshte titulli i bujshem i shkruar sot nga Tuttosport ne faqet e saj.

Me pas, gazeta e perditshme torineze shtjellon teorine e saj:

“Zikalterit po punojne ne prapaskene per nje emer te madh dhe emrat e pare te dale ne pah jane ato te Kovaci dhe Paredes (ne kete moment duket se Dembele eshte larguar shume).

“Por pervec Kovacic dhe Paredes, duket se ka nje ‘Mister X’ te gjetur nga Ausilio por qe nuk behet me dije dhe nuk dihet ende kush eshte.”

“Qe Interi te arrije tek ai, Ausilio do te duhet qe te shese disa elemente: i pari eshte Joao Mario (i sigurt largimi), por edhe Matias Vecino mbase.”

Keshtu shkruan Tuttosport e cila ne fakt perforcon lajmin e djeshem nga FcInterNews.it.

Per momentin, bateria e mesfushoreve ne dispozicion te Luciano Spallettit eshte e perbere nga Brozovic, Gagliardini, Vecino, Borja Valero dhe Nainggolan, pervec Joao Mario qe do te largohet me siguri pa u ndalur fare ne Appiano.

Pasi William Carvalho perfundoi ne Spanje, tani zikalterit po studiojne idene Dembele: kjo piste duket me pak e nxehte se disa jave me pare e nuk dihet ende perse eshte ftohur kaq shume.

Por kujdes per goditjen surprize: nga burime shume afer zikalterve flitet se Ausilio po punon shume ne  qetesi per nje objektiv te madh por qe nuk eshte bere ende i ditur ne media.

Kush do te jete mesfushori i ri? Vetem koha do e tregoje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.