Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,942 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Miangue: “Zevendesimi me Palermon nje ‘shock’, por ka shkuar gjithcka mire. De Boer beson te une dhe…”

Miangue: “Zevendesimi me Palermon nje ‘shock’, por ka shkuar gjithcka mire. De Boer beson te une dhe…”
Bujar Berishaj

“Jam transferuar ne Itali kur isha i vogel pa pridenrit e mi, per mua ka qene shume e veshtire, por kam mesuar shume”.

Keshtu flet Senna Miangue qe per mikrofonat e HLN.be komenton edhe debutimin ne Serie A me Palermon:

“Pas rreth nje ore loje De Boer me ka thirrur dhe me ka thene qe mund te futesha. Mbeta i shokuar, ishim duke humbur 1-0 me 22 minuta per t’u luajtur dhe nuk e prisja. Ne fund ka shkuar gjithcka mire, kemi edhe shenuar, por mua me dridheshin kembet. De Boer investon shume tek te rinjte, e ka bere edhe te Ajax dhe ketu ka treguar qe beson te une. Tjera mundesi per mua?Shpresoj, por nuk do te merzitem nese nuk luaj. Do te jete trajneri qe e vendos”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.