Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

749 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Milan, rekuperim i madh per ndeshjen ndaj Interit? Gazzetta zbulon: “Pioli mund te kete ne dispozicion edhe…”

Milan, rekuperim i madh per ndeshjen ndaj Interit? Gazzetta zbulon: “Pioli mund te kete ne dispozicion edhe…”
Inter Club Staff

Vazhdon pergatitja per derbi edhe per sa i perket Milanit qe ka rifilluar stervitjet e saj ne Milanello edhe diten e sotme.

Per kete gja golur La Gazzetta dello Sport, e cila ka dhene keshtu edhe lajmet e fundit ne lidhje me skuadren kuq e zi.

“Ne kete moment qe po flasim, tek Milan duket se ka pasiguri shume te madhe per sa i perket Ibrahimovic.”

“Lojtari suedez ndjen ende dicka ne thember dhe nuk e di nese do te jete gati per te shtunen apo jo. Ai ka zhvilluar nje pune te personalizuar.”

“Por ne ndeshjen ndaj Interit per Milan mund te kete nje rikthim te madh dhe nje lajm te bukur per Stefano Piolin.”

“Behet fjale per Tomori, per te cilin ka shpresa te medha se mund te rikthehet per kete ndeshje sipas lajmeve te fundit.”

“Anglezi e ka pasur shume mire gjurin e operuar dhe vleresimet per te po behen cdo dite nga stafi i Milanit.”

“Per te do te vendoset te enjten ose te premten ndoshta. Nderkohe, edhe Kessie qe sapo eshte rikthyer ne Milano pritet te jete ne dispozicion.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.