Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

617 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Biasin zbulon prapaskenen: “Une e di te sigurt qe kur Marotta u largua nga Juventusi, i pari qe…”

Biasin zbulon prapaskenen: “Une e di te sigurt qe kur Marotta u largua nga Juventusi, i pari qe…”
Inter Club Staff

Tashme nje nga ceshtjet me te rendesishme te merkatos eshte bere menjehere e ardhmja e Paulo Dybala.

Sipas lajmeve te fundit, duket se lojtari argjentinas i Juventusit ka vendosur te largohet nga Torino dhe Inter mund te jete nje nga skuadrat qe mund te jete e ardhmja e tij.

Nderkohe per kete ceshtje ka folur edhe gazetari i njohur Fabrizio Biasin i cili eshte ndalur per mikrofonat e calciomercato.it.

Gazetari qe eshte shume prane ceshtjeve te Interit, ka folur per nje prapaskene te se kaluares dhe eshte kthyer ne momentin kur Marotta eshte larguar nga Juventusi.

“Dybala tek Interi? Une e di te sigurt qe kur Beppe Marotta u largua nga Juventusi dy sezone me pare, i pari qe i shkruajti ishte Dybala.”

“Ne kete moment specifik une e shoh kete historine e Dybala-Inter si dicka pak te mundur per nje sere faktoresh.”

“Po flasim per nje lojtar qe ka nje rroge pak te perballueshme. Kjo mendoj se eshte arsyeja kryesore qe e shoh si pak te mundur.”

“Normalisht qe me pas dinamikat i vendos merkato dhe asnjehere nuk i dihet. Por kerkesat e Dybala jane pak te larta per momentin.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.