Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

795 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Milan, Tomori ngre zerin: “Jemi ne te paret ne klasifikim. Gjera te medha do vine nese…”

Milan, Tomori ngre zerin: “Jemi ne te paret ne klasifikim. Gjera te medha do vine nese…”
Inter Club Staff

Milani ka fituar ndeshjen e saj dy dite me pare ne fushen e saj ndaj Genoas me nje rezultat te paster 2-0.

Ata keshtu kane mbajtur hapin e Interit qe kishte fituar vetem disa minuta perpara ndeshjes se Milanit ndaj Spezias me rezultatin 1-3.

Nderkohe, direkt pas ndeshjes se Milanit, per mikrofonat e DAZN ka folur mbrojtesi Fikayo Tomori i cili la dashur te kujtoje se Milan eshte ne vendin e pare.

“Une di te them se duhet te fokusohemi te rrugetimi yne dhe te mendojme sa me shume te loja qe bejme.”

“Duhet te mendojme per te duke tentuar ta permiresojme dhe te jemi te perqendruar ne cdo moment te lojes.”

“E verteta eshte se jemi neve ne vendin e pare dhe kjo ka rendesi edhe pse Inter ka nje ndeshje me pak ne kete moment.”

“Ne duhet te vazhdojme keshtu sepse kjo eshte rruga e duhur per te fituar ne fund, vetem duke fituar ndeshjet.”

“Duhet te vazhdojme keshtu edhe te marten ku perballe do te kemi nje ndeshje te rendesishme per Kupen e Italise.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.