Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,847 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Milito, cfare sedre: Therret shoket e skuadres pas ndeshjes dhe i kerkon…

Milito, cfare sedre: Therret shoket e skuadres pas ndeshjes dhe i kerkon…
Inter Club Staff

Ne fundin e ndeshjes se humbur dje 3 me 1 ndaj Juves, nje ndeshje qe tregoi edhe nje here momentin jo te Interit, Diego Milito i cili hyri ne fushe ne pjesen e dyte, ka dashur qe shoket e tij te skuadres, pavarsisht humbjes te shkonin poshte sektorit ku ishin tifozet e Interit qe ti pershendesnin dhe ti falenderonin. Sulmuesi zikalter therriti Palacion dhe te tjeret nderkohe qe ata po hynin tek dhomat e zhveshjes, duke i shtyre e duke i therritur per te vajtur poshte sektorit te zikalterve. Nje gjest shume i bukur ne nje dite te hidhur sjo dje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags