Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 27, 2021

Scroll to top

Top

839 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Milito shume here me i gatshem, Mazzarri mendohet. Principe mund…

Milito shume here me i gatshem, Mazzarri mendohet. Principe mund…
Ardis
  • On 26/09/2013, 12:19

Diego Milito eshte kthyer. Demtimi ne gjurin e majte, tashme eshte kujtim i larget dhe dy golat kunder Sassuolos i kane kthyer Interit nje sulmues me vlera primare. Walter Mazzarri, gjithsesi, eshte i orientuar qe te konfirmoje 11 titullare kunder Juventusit dhe kunder Di Francescos, keshtu qe Principe do ta nise serish nga pankina. Por tekniku toskan ka ndermend qe ta rekuperoje ne 100% te formes 22 zikalter, keshtu qe eshte e mundur nje futje ne fushe gjate zhvillimit te lojes, gjithmone nqse rezultati nuk e detyron Walter Mazzarrin te zgjedhe ndryshe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.