Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

723 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Milito siguron: “Icardi dhe Belfodil, e ardhmja e ndritur.”

Milito siguron: “Icardi dhe Belfodil, e ardhmja e ndritur.”
Xhorxh Gellci

Vjen edhe ‘aprovimi’ i Diego Militos per dy lojtaret e rinj te Interit, Ishak Belfodil dhe Mauro Icardi, qe do te provojne te bejne mos ndihet shume mungesa e Princit ne ndeshjet e para te kampionatit: “Jam i kenaqur qe kane ardhur, sipas meje behet fjale per dy lojtare me nje te ardhme te ndritur perpara – thote argjentinasi ne mikrofonat e Marco Barzaghit per SportMediaset – kane akoma shume mundesi per tu permiresuar, duhet te qendrojne te qete dhe askush nuk duhet tu jape shume pergjegjesi. Jane te rinj, por mendoj se kane treguar ne kampionatin e shkuar qe jane lojtare te mire. Jam i sigurt qe do rikonfirmohen edhe ketu tek Inter.” – perfundon Milito.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.