Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,049 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Miqesoret gjate grumbullimit ne Pinzolo: Ja datat dhe oraret!

Miqesoret gjate grumbullimit ne Pinzolo: Ja datat dhe oraret!
Inter Club Staff

Jane tre miqesoret qe Interi ka ne program per te luajtur gjate grumbullimit veror ne Pinzolo.

E para do te luhet te merkuren ne daten 17 ne stadiumin Pineta kunder nje perfaqsuesje te zones se Trentinos, e dyta do te luhet kunder Vicenza Calcio ne stadiumin Pineta me 22 korrik, dhe e fundit me 23 korrik ne Rovereto do te luhet kunder Feralpi Salo. Te treja keto ndeshje do te luhen ne oren 17:00. Biletat per keto ndeshje mund te gjenden ne biletarine qe eshte ne ambjantet e fshatit zikalter nga e hena, 12 korrik deri te dielen me 21 korrik nga ora 14:30 deri ne oren 19:00.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.