Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

563 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mira: “Inter, jam gati. Guarin nje perbindesh. Une…”

Mira: “Inter, jam gati. Guarin nje perbindesh. Une…”
Andi Prifti

I intervistuar nga mikrofonat e Inter Channel, Andrea Mira flet per emocionet e para qe po perjeton ne grumbullimin e zikalterve: “Keta kampione ketu me japin keshilla brenda dhe jashte fushes, eshte kenaqesi te jem ketu. Po punojme shume, kam pasur pak ulje sheqeri ne gjak sepse nuk jam mesuar me kete ritem pune. Çfare karakteristikash kam? Jam nje mesfushor, me tipare sulmuese. Me pelqen te luaj dhe ne sulm, eshte roli ku ndihem me mire. Eshte mire qe jam rritur tek Interi (Mira ka qene zikalter qe prej vitit 2003). I detyrohem Interit per gjithçka. Eshte si nje familje per mua. Guarin me impresionion shume me forcen fizike, ndersa Alvarez per tekniken e tij. Une jam gati!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.