Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 25, 2019

Scroll to top

Top

830 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mira: “Tani te mendoj per Primaveran. Capello nje talent”

Mira: “Tani te mendoj per Primaveran. Capello nje talent”
Andi Prifti

I intervistuar nga mikrofonat e Inter Channel, Andrea Mira flet keshtu pas ndeshjes se fituar kunder Feralpi Salò: “Tani objektivi im eshte te kthehem tek Primavera,te kthehem me nje mentalitet tek skuadra ime dhe te mendoj per te fituar Scudetton. Capello? Beh, e njihja dhe me pare, ka talent dhe kjo eshte e dukshme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.