Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

492 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Miranda: “Copa America kaloj, tani mendoj vetem per Interin”.

Miranda: “Copa America kaloj, tani mendoj vetem per Interin”.
  • On 11/07/2016, 20:35

Pasi u bashkua me grupin ne Riscone ne mbremjen e djeshme dhe u takua me shokun me te ri te skuadres Caner Erkin, Joao Miranda ndaloj per mikrofonat e Inter Channel: “Jam rikthyer mire, kam shume deshire per te punuar, shpresoj ta nisim sa me mire kete sezon”.

Nje mendim mbrojtesi interist ja dedikon edhe Copa America, kompeticion nuk perfundoj mire per Brazilin: “Me kombetaren nuk shkoj mire, por tani jam i perqendruar dhe dua te bej nje sezon te madh me Inter. Sapo kam ritakuar shoket e skuadres dhe te gjithe do punojme per objektivin e perbashket”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.