Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

956 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Miranda me fjale te renda: “Doni te verteten? Barazim shume i keq. Ajo qe duhet te bejme tani…”

Miranda me fjale te renda: “Doni te verteten? Barazim shume i keq. Ajo qe duhet te bejme tani…”
Bujar Berishaj

Interi deshtoi sot te fitonte ne fushen e Atalantes  dhe e perfundoi ndeshjen ne  barazim  pa gola 0-0.

Pas ndeshjes ka folur braziliani i mbrojtjes zikalter,  Miranda.

Ai nuk perdor fjale te buta e perkdhelese per veten  e tij apo per skuadren.

Joao Miranda, duke folur per Premium Sport pas ndeshjes me Atalantan e ka komentuar negativisht rezultatin qe ka marre Interi.

“Nje barazim katastrofal, kemi bere nje ndeshje te mire por duhej te fitonim.”

“Nuk mjafton te luajme mire, ne kete moment te kampionatit duhet te fitojme.”

“Akoma nje ndeshje pa shenuar? Duhet te punojme me shume, ne mbrojtesit ashtu si sulmuesit”.

Image result for joao miranda intervista

“Keshtu nuk mjafton, per t’u kthyer ne Champions League duhet te bejme me shume.”

“Episodi i nderrimit qe u thirr nga Papu Gomez? Po, deshironte qe te dilja sepse po beja mire. Por pankina jone nuk ishte e vemendshme”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.