Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,232 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Miranda per IC: “Shume i deshperuar per skualifikimin por kam besim. Gabigol? Po permiresohet shume”.

Miranda per IC: “Shume i deshperuar per skualifikimin por kam besim. Gabigol? Po permiresohet shume”.
  • On 19/02/2017, 18:31

“Me vjen keq qe nuk do jem me Romen, por kam besim te shoket dhe e di qe kush do te luaj ne vendin tim do te bej nje ndeshje te madhe”. Flet keshtu Joao Miranda per Inter Channel qe komenton ndeshjen me Bolognan: “Duelet me Petkovic? Ndihmoj gjithmone shoket. Sot ishte veshtire, kampionati italian eshte gjithmone i veshtire. Por ishim te perqendruar deri ne fund sepse e dinim qe mund te fitonim. Dime te vuajme, sot tre piket ishin te rendeishme. Goli i Gabigol? Po punon shume edhe po permiresohet shume”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.