Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 28, 2020

Scroll to top

Top

2,673 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Miranda: “Tani mendjen tek Milan, duhet ta ndryshojme kete situate. Vecchi do behet nje trajner i madh”.

Miranda: “Tani mendjen tek Milan, duhet ta ndryshojme kete situate. Vecchi do behet nje trajner i madh”.
  • On 06/11/2016, 21:59

Ne fund te ndeshjes Inter-Crotone, per Inter Channel eshte ndalur Joao Miranda: “Sot kemi bere mire, zhvilluam nje ndeshje te madhe. Duhet te luajm gjithmone per te fituar. Kemi bere ate qe na kerkoj mister dhe tani eshte koha per ta cuar Interin sa me lart te jete e mundur. Kemi tre ndeshje te forta por duhen menduar nje nga nje. Milan po ben mire dhe ne deshirojme te ndryshojme kete situate e te fitojme 3 pike. Vecchi? Ai ka bere nje pune te madhe, e mori situaten ne nje moment shume te veshtire dhe beri mire, ka studiuar kundershtaret, do jete nje trajner i madh”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.