Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,116 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mirror – Moratti mbi Dimitri Payet: Per West Ham nuk largohet…

Mirror – Moratti mbi Dimitri Payet: Per West Ham nuk largohet…
  • On 28/06/2016, 22:07

Endra e Massimo Morattit eshte te shikoje Dimitri Payet me fanellen zikalter, ky lajm ka mberritur dhe ne median britanike. Edicioni online e iMirror shpjegon se West Ham nuk ka asnje qellim per te larguar yllin e saj, keshtu i ka larguar pretendentet me cmimin e larte qe e vlereson francezin. Pas super Europianit qe po zhvillon, Payet ka terhequr vemendjen e gjith klubeve Big te Europes, sidomos Real Madrid i Zidan.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.