Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 27, 2021

Scroll to top

Top

990 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mirror – Tottenham, Joao Mario: goditje e ores se fundit? Ja detajet e ofertes se londinezeve!

Mirror – Tottenham, Joao Mario: goditje e ores se fundit? Ja detajet e ofertes se londinezeve!
Inter Club Staff

Per interesimin e skuadrave nga Premier League ne drejtim te Joao Marios eshte folur per jave te tera. 

Kampionati anglezi i ka pelqyer shume lojtarit ne 6 muajt e fundit te sezonit te shkuar dhe ai e ka pranuar edhe ne intervistat e dhena qe deshiron te rikthehet ne Premier League.

Ne oret e fundit per portugezin eshte bere i gjalle Tottenham qe me sa duket deshiron ta beje te sajin lojtarin.

Sipas asaj qe thote e perditshmja angleze The Mirror, Hotspur jane hedhur ne sulm per Joao Mario por kesaj radhe me seriozisht se heret e shkuara sepse e kane kuptuar qe merkato po mbaron dhe se lojtari eshte ne merakto nga Interi.

Por problemi me ta eshte se po punojne per ta marre ne huazim lojtarin zikalter me te drejte blerje.

Kjo nuk eshte nje formule qe bind Interin sepse zikalterit deshirojne ta shesin perfundimisht lojtarin qe ne Milano ka deshtuar dhe kjo formule nuk i siguron ata se Tottenham do e bleje ne fund te huazimit.

Gjihtesesi Tottenham po e provon dhe deshiron ti dhuroje nje dhurate te fundit Mauricio Pochettinos perpara fundit te merkatos.

Kujtojme qe kjo merkato nuk e ka pare pothuajse fare protagoniste Tottenham qe nuk eshte se kane bere dicka te madhe.

Nderkohe nga ana e tij Joao Mario e pelqen shume nje rikthim ne Premier League dhe pikerisht ne Londer ku ka veshur me pare edhe bluzen e West Ham.

Mendohet se huazimi qe kerkon te beje Tottenham do te jete me pagese dhe e drejta e blerjes diku tek 20 milione sterlina. Interi po reflekton nese duhet ta pranoje kete oferte ose jo!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.