Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 24, 2021

Scroll to top

Top

1,676 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Modric: “Kovacic meriton nje klub me te madh se Interi”

Modric: “Kovacic meriton nje klub me te madh se Interi”
Adonis Rexha

Ne nje interviste te gjate per mediat kroate, kampioni boteror per klube i Realit te Madridit, Luka Modric, ka zbuluar nje detaj interesant, ne kuptimin tjeter shqetesues per interistat ne lidhje me Mateo Kovacic.

Diamanti i Interit eshte shume i pelqyer ne Madrid, te gjithe e dine kete, por fjalet e Modric per bashkelojtarin e tij ne kombetare, paraqesin nje deshire obsesive nga Blancos qe ta kene ate ne te ardhmen.

“Njerezit ne Real me pyesin gjate gjithe kohes per Kovacic. Eshte talent fenomenal dhe do te perfundoje ne nje klub te madh. Interi eshte klub i madh, por ai meriton me shume.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.