Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,679 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Monaco hidhet ne sulm per Icardin: 1,5 milion per huazimin me te drejte blerje. Interi…

Monaco hidhet ne sulm per Icardin: 1,5 milion per huazimin me te drejte blerje. Interi…
Inter Club Staff

Monaco pas demtimit te Falcaos eshte ne kerkim te nje sulmuesi qendre. Ideja eshte Mauro Icardi. Monaco i ka ofruar Interit 1,5 milion euro vetem per huazimin deri ne fund te sezonit si dhe nje te drejte blerje per nje shifer shume te larte.

Klubi zikalter mesa duket eshte dakord, duke pare qe Belfodil eshte rikthyer ne baze sepse deshtoi shitja e tij tek QPR. Tani i takon presidentit te Monaco te vendose. Kete gje e tha Gianluca Di Marzio pak me pare tek SkySport. Priten te reja ne minutat ne vazhdim…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags