Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

841 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Monaco ofron 5 milion euro per Mbaye: Oferta refuzohet! Nderkohe Sunderland kerkon Duncan…

Monaco ofron 5 milion euro per Mbaye: Oferta refuzohet! Nderkohe Sunderland kerkon Duncan…
Inter Club Staff

Te shitet. Kjo eshte nevoja e pare e Interit qe te aktivizohet merkato hyrese, por kjo gje varet se per cilin lojtar eshte oferta.

Jo vetem per Guarin, por edhe per Ibrahima Mbaye dhe Alfred Duncan kane ardhur propozime shume te rendesishme: Per te parin, Monaco ofroi tek Interit plot 5 milion euro; per te dytin Sunderland i Valentino Angeloni (drejtori teknik i ri i skuadres Angleze, me pare ishte scout i Interit) ka bere nje oferte te rendesishme. Por ne kete moment, Interi ka refuzuar cdo oferte te mundeshme, me vendosmerine qe te mbaje ne ekip lojtaret me te mire te rinj qe ka.

Pra jane ceshtje shume ndryshe nga ajo e Guarin. Interi beson tek talentet e saj, dhe zor se do te privohet. Per lojtaret e tjere ne skuader, nuk vlen ky diskutim, dhe do te analizohet cdo oferte ne drejtim te tyre.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.