Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 12, 2021

Scroll to top

Top

639 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Monchi (Sevilla): “Bacca, tani ne do te vleresojme ofertat.”

Monchi (Sevilla): “Bacca, tani ne do te vleresojme ofertat.”
Bujar Berishaj

Drejtori sportiv i Sevilla ka konsideruar situaten e Carlos Bacca, pyken kolumbiane te ndjekur me interes nga Inter javet e fundit. Duke folur per SFC Radio, Ramon Rodriguez Monchi ka pranuar se ka shanse qe lojtari i klasit ’86 mund te largohet nga Sanchez Pizjuan.

Fjalet e tij: “Nuk kemi asnje te re per lojtarin. Bacca eshte i Sevillas dhe do t’i bashkohet ekipit per te filluar pregaditjet me 31 korrik. Megjithate, nuk e mohoj,  ka oferta qe do te vleresohen ne ditet e ardhshme.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags