Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,165 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti: “Cambiasso i jashtezakonshem! I lumtur per Ranocchia”

Moratti: “Cambiasso i jashtezakonshem! I lumtur per Ranocchia”
Ardi Deda

“Prove e mire, por tashme prej disa javesh skuadra ishte duke bere mire”. Keshtu Massimo Moratti komenton suksesin me Torinon qe e lejon Interin ‘te shohe’ vendin e katert. Cambiasso ka qene i jashtezakonshem, jam i lumtur per Ranocchia. Me kane pelqyer te gjithe, duke permendur ketu dhe Rolando dhe Andreolli. Vendi i katert? Per vendin e katert tani eshte dhe Parma, por do te jete nje beteje e bukur edhe sepse pa Rossi dhe me skualifikimin e Borja Valero Fiorentina humbet shume”, shpjegon presidenti i nderit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.