Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,212 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti: “Championsi eshte akoma i mundshem, Mancini qendron. Per aksioneret e rinj akoma asgje konkrete.

Moratti: “Championsi eshte akoma i mundshem, Mancini qendron. Per aksioneret e rinj akoma asgje konkrete.
  • On 18/04/2016, 11:00

“Duket se skuadra po rikthehet perseri ne formen e saj, nese vazhdojme si ne ndeshjen kunder Napolit kemi shprese per nje vend ne Champions”. Keto ishin fjalet e Massimo Morattit per La Domenica Sportiva. “Tohir thote se Mancini qendron? Po ashtu mendoj edhe une. Takimi im me presidentin? Ne takohemi gjithmone kur ai vjen ne Milano, nuk ka asgje te re. Per kerkimin e aksionerve te tjere besoj se Tohir eshte mjaft inteligjent dhe do bej zgjedhjen e duhur, edhe pse per momentin nuk ka asgje konkrete. Nese do te rikthehem une ne krye te presidences? Jo, nuk e besoj”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.