Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

985 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti falenderon Dekin: “Ke nderuar Interin. Tifozeve u le kujtimin…”

Moratti falenderon Dekin: “Ke nderuar Interin. Tifozeve u le kujtimin…”
Xhorxh Gellci

Pas letres shume te bukur te pershendetjes te derguar nga lojtari, Presidenti Massimo Moratti i shkruan Dejan Stankovic ne diten e lamtumires ndaj Interit. Ja mesazhi i publikuar nga websiti zyrtar i klubit:

“I dashur Dejan,

jam krenar qe mund te falenderoj nje person te madh si ti, qe ka nderuar Interin dhe i eshte pergjigjur gjithmone me kurajo dhe me personalitet te madh tifozeve dhe deshires te te apasionuarve.

Nje profesionist i vertete qe do te ngelet ne zemrat e tifozeve interiste, mua vecanerisht, do te ngelet gjithmone kujtimi i nje luftetari me klas dhe me zemer.

Faleminderit Dejan,
Massimo Moratti”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.