Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

346 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti flet me sinqeritet: “Kam qene i pari qe per Inzaghin kur erdhi kam menduar se…”

Moratti flet me sinqeritet: “Kam qene i pari qe per Inzaghin kur erdhi kam menduar se…”
Inter Club Staff

Ne Tatro Dal Verme te Milano, Inter Campos ka marre cmimin Civica Benemerenza dell’Ambrogino d’Oro per menyren se si ka operuar ne te gjithe boten.

Per te terhequr kete cmim ka qene prezent presidenti i Interit, Massimo Moratti, i cili ne fund te ceremonise ka folur per gazetaret prezent.

“Shume bukur. Eshte merite e te gjithe atyre qe jane dedikuar ne kte iniciative gjate gjithe ketyre viteve pune.”

“Keta djem, vajza ime, kane qene teper te velfshem per te ndertuar dhe zhvilluar kete projekt te shendetshem, te bukur dhe gjithmone interesant.”

Real-Inter?

“Edhe kohet e fundit Inter ka luajtur aq mire sa ne mund te shpresojme teksa perballemi me Real Madrid si te barabarte.”

I surprizuar nga Inzaghi?

“Nuk jam i surprizuarm eshte i zoti. Kam qene i pari qe kur ka ardhur Inzaghi ne fillim kam menduar duke pasur dyshimet e mia, por tashme konfirmimi per te eshte konstant. Eshte shume i zoti dhe jam i lumtur.”

Mourinho?

“Jane veshtiresi normale qe mund te gjeje nje tranjer i ri. Ai eshte i zoti gjithesesi.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.