Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

844 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti: “Handanovic qendron, sot lexova gjera te paverteta. Interi ka nevoje per nje…”

Moratti: “Handanovic qendron, sot lexova gjera te paverteta. Interi ka nevoje per nje…”
Inter Club Staff

Massimo Moratti ka folur para pak castesh perpara zyrave te Saras. Argumenti me i nxehte keto kohe eshte oferta e mundeshme nga Barcelona per Handanovic, gje te cilen Massimo Moratti e mohoi.

Ja fjalet e tij para pak castesh, te publikuara nga faqja zyrtare e Interit ne internet, e te sjella ne shqip per ju nga inter.al:

President, cfare pergjigje i keni kthyer Barcelones pas ofertes per Handanovic? Shihemi se shpejti apo nje ‘jo’?
“Jo, mendoj se kjo gje nuk eshte aspak e vertete, kam lexuar edhe un sot gazetat, por dua tju them qe shumica e gjerave nuk jane te verteta, dhe une smund te rri cdo dite duke mohuar gjera, sepse jane shume. Por ne kete moment per Handanovic nuk ka asgje konkrete.”

Eshte me mire te zevendesosh nje portier te mire apo nje mesfushor te mire?
“Mendoj se kemi nevoje te gjejme nje mesfushor te mire, dhe nuk kemi nevoje te shesim nje portier.”

Pra Handanovic do te qendroje?
“Po.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.