Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

212 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti: “Inter i obliguar te bej mire. Icardi? Shpresoj te jete decisiv”

Moratti: “Inter i obliguar te bej mire. Icardi? Shpresoj te jete decisiv”
Bujar Berishaj

I intervistuar shkurtimisht nga mikrofonat e Rai Sport, ish-pronari i Interit, Massimo Moratti, ka folur serish per ndeshjen Inter-Juventus.

“Jane dy skuadra qe kane shume motive per te bere mire”, ka thene ai.

“Interi eshte i obliguar me pak fjale. Ne kete moment asnje prej skuadrave nuk eshte favorite, por Interi luan ne shtepi dhe ka motive per te bere mire”, ka shtuar Moratti.

I pyetur nese Icardi mund te jete lojtari decisiv per te vendosur Derbyn e Italise, presidenti historik ka thene: “Zakonisht eshte ai, te shpresojme”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.