Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 28, 2021

Scroll to top

Top

1,053 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti: “Inter po kalone ne perjudhe depresioni gjeneral. Nuk mendoj se skuadra nuk e ndjek Mancinin, ai…

Moratti: “Inter po kalone ne perjudhe depresioni gjeneral. Nuk mendoj se skuadra nuk e ndjek Mancinin, ai…
  • On 01/03/2016, 17:51

I pyetur nga gazetaret per gjendjen qe po kalon Interi, ish-presidenti zikalter Massimo Moratti i eshte pergjigjur keshtu : “Nuk e di nese skuadra nuk eshte me Mancini, por nuk besoj se po ndodh dicka e tille. Eshte nje moment ku lojtaret nuk po reagojne sic duhet, duket si nje perjudhe depereioni gjeneral. Me vjen keq qe nuk pashe grinte ne ndeshjen kunder Juves. Cfare ju them tifozeve? Eshte gjithmone interesante te shkosh ne stadium, dhe kur e di qe do te shkoje keq qe nga fillimi keshtu qe shkojme gjithmone per ta ndjekur”.

A mund ta ringjall Mancini kete ekip? “Sigurisht qe po, duhet vetem te jene te qete dhe te dine nga ku te rinisin. Gjithkush ka metoden e tij, por sigurisht qe kane nevoje per mbeshtetje. Zanetti me eksperiencen qe ka mund te luaj dhe role te tjera, dhe shoqeria zikalter po mendon per te”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.