Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

397 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti-Inter, raport i pavdekshem. Demonstrimi i fundit…

Moratti-Inter, raport i pavdekshem. Demonstrimi i fundit…
Donald Elmazi

Ne pritje te zbarkimit ne Itali te indonezianit Erick thohir dhe te perfundimit te tratatives per kuotat e klubit ziklater, eshte vene ne dukje per te disaten here qe Massimo Moratti dhe Interi jane te lidhur ne nje raport unik dhe te pavdekshem. Sic e shpjegon dhe vizita e tij e sotshme ne Appiano, ne nje dita me se normale, per te pare nje stervitje pa nje pjese te mire te lojtareve dhe me interesante nga goli dhe prezenca e Militos, i cili eshte shume afer futjes ne fushe pas shtate muaj nga demtimi i 14 shkurtit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.