Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,565 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti: “Isla, kujdeset Branca. Belfodil dhe Thohir? Per tani…”

Moratti: “Isla, kujdeset Branca. Belfodil dhe Thohir? Per tani…”
Xhorxh Gellci

Eshte nje Massimo Moratti shume i fshehur ai qe ka folur ne mikrofonat e Niccolo Ceccarini per Premium Calcio. Presidenti i Interit u eshte shmangur pyetjeve per merkaton, duke u nisur nga ardhja e Ishak Belfodil: “Te reja mbi Belfodil? Jo…” Ndersa per Mauricio Isla, presidenti thote: “Flisni me Branca dhe Ausilio per te.” Se fundi, mbi tratativat me Erick Thohir ka thene: “Nuk ka asgje.”

Si gjithmone, ne raste te tilla, presidenti zikalter tregon shume pak ne lidhje me ate cfare po ndodh…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.