Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,174 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti: “Largimi i Cassanos, nje mundesi. Belfodil lojtar i madh. Jam une pergjegjesi i Interit.”

Moratti: “Largimi i Cassanos, nje mundesi. Belfodil lojtar i madh. Jam une pergjegjesi i Interit.”
Xhorxh Gellci

Presidenti Moratti ka folur ne dalje te zyrave te Saras, pas takimit me drejtuesit e Parmes. Ja cfare ka thene ai: “Belfodil? Po, eshte e vertete qe jemi duke trajtuar. Eshte nje lojtar qe na pelqen shume dhe po punojme. Eshte e qarte qe ne qofte se e marrim, mendojme se eshte i forte. Largohet Cassano? Eshte nje mundesi. Silvestre? Ne qofte se largohet do te ishte per ti dhene mundesine te luaje me vazhdimesi. Antonelli dhe Gilardino? Sinqerisht nuk di asgje. Blerja e Belfodil perjashton nje emer te njohur ne mesfushe? Do te mundohemi ti zgjidhim te gjitha problemet. Jane keto levizje nje sinjal per zerat e shitjes te klubit? Po, ky eshte nje sinjal, sinjali qe une jam pergjegjesi i Interit dhe mundohem te bej mire. Sigurisht eshte nje sinjal qe tregon pergjegjesi. Emer i madh? Belfodil eshte emer i madh. Ne qofte se e ndjekim do te thote qe besojme. Do jete Benzema i ri? Shpresojme. Ka te reja per tratativen me indonezianet? Nuk ka asgje te re me indonezianet, gjithcka eshte e qete.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.