Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,590 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti lavderon Suning: “Kane respekt te madh per Italine, jane te mbeshtetur nga shteti kinez. Objektivi eshte CHL”

Moratti lavderon Suning: “Kane respekt te madh per Italine, jane te mbeshtetur nga shteti kinez. Objektivi eshte CHL”
Bujar Berishaj

Edhe ne faqet e versionit online te Gazzetta dello Sport mund te lexohen fjalet e Massimo Moratti per ardhjen e Suning ne klub:

“Kane respekt shume te madh per Italine dhe per klubin, pastaj kane edhe mbeshtetje nga shteti i Kines. Nese me mungon Interi? Me mungon adrenalina… edhe pse tani eshte e veshtire qe te synojme titullin. Neve na interson ne futemi ne Champions dhe te avancojme ne Europa League”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.