Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 24, 2019

Scroll to top

Top

1,220 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti mbi merkaton: “Jam i kujdeshem. Edhe une si tifozet…”

Moratti mbi merkaton: “Jam i kujdeshem. Edhe une si tifozet…”
Inter Club Staff

Presidenti zikalter Massimo Moratti ka folur pak me pare per merkaton, nje teme qe i intereson te gjitheve, por ne te njejten kohe duke pare qe nuk ka mbetur shume kohe, mban nen tension tifozet zikalter anembane Italise dhe botes.

Pikerisht per te, per merkaton ka folur Presidenti perpara disa minutash ne mikrofonat e FcInterNews.it. dhe qarteson menjehere gjithcka, dhe thote se edhe ai eshte mjaft i kujdesshem tek kjo teme si te gjithe tifozet. Por a duhet te presim ndonje surprize? “Jo, jemi thjesht duke kompletuar organikun e skuadres duke bere nje analize te thelle te asaj qe na mungon. Duam qe te plotesojme boshlleqet qe kemi pare ne fushe kur skuadra ka luajtur. Kete gje do ta bejme me te njejtin shpirt, me te njejten dashuri e pasion, dhe te njejten deshire qe kemi bere gjithmone kur kemi dashur te luftojme per kampionat.”

Pra, strategjia eshte e qarte sipas President Morattit: Do te jene rezultatet ne fushe qe do te vendosin linjen e merkatos, e cila do te vendoset me qetesi e kujdes, dhe me deshiren per te bere nje Inter kompetitiv.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.