Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 17, 2019

Scroll to top

Top

663 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti: “Merkato? Jo, takim per çeshtje te tjera. Bravo Thohir per energjine, do jemi bashke ne stadium”

Moratti: “Merkato? Jo, takim per çeshtje te tjera. Bravo Thohir per energjine, do jemi bashke ne stadium”
Andi Prifti

Ne dalje te zyrave te Interit, ku eshte bere nje takim ne prezencen e Erick Thohir, presidenti i nderit i zikalterve Massimo Moratti ka ndaluar per te folur per mikrofonet e gazetareve prezente. Ja fjalet e tij te raportuara nga FcInterNews.it: “Merkato? Jo, nuk dua te marr pjese ne takime per ate çeshtje, po bejme gati gjera te tjera. Ishte nje takim per te rregulluar disa gjera ne planin financiar bashke me Erick.”

Ai eshte prezantuar shume shpejt, shenje qe do te thote se do te punoje shume per kete Inter.

Me duket se po, i kam bere komplimente per kete energji dhe pasion qe po tregon.”

Eshte folur per merkaton?

Jo, jo… Me kane thene se po shohin per kete.

A do jete ne krah te Erick Thohir te dielen  ne stadium?

Po, do jemi bashke.”

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.