Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,179 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti: “Merkato? Po kujdesen. I kam bere komplimenta Thohir per…”

Moratti: “Merkato? Po kujdesen. I kam bere komplimenta Thohir per…”
Xhorxh Gellci

Massimo Moratti, i dale para pak minutash nga zyrat e Interit, ka folur me gazetaret: “Nuk kam ndermend te marr pjese ne kete moment ne ndonje takim. Po pregatitnim disa gjera, ka qene nje takim i shpejte me Erick per arsye te tjera, me karakter financiar. Thohir ka ardhur ne takim nje ore me pare? Ka shume deshire per te punuar, e kam komplimentuar per energjine qe na jep dhe per pasionin qe ka. Merkato? Nuk kemi folur, po kujdesen te tjeret por jo ndonje gje e madhe. Ndeshja me Sampdorian? Do te jemi te gjithe bashke ne stadium.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.