Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

739 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti ne fund te ndeshjes ne dhomat e zhveshjes. Mazzarri: “E ka degjuar fjalimin tim dhe…”

Moratti ne fund te ndeshjes ne dhomat e zhveshjes. Mazzarri: “E ka degjuar fjalimin tim dhe…”
Xhorxh Gellci

Jam kurioz te di si do te shkoje ndeshja me disa mungesa te rendesishme.” Kete kishte thene presidenti para fillimit te ndeshjes ne parkimin e San Siros. Nuk ka shkuar mire. Interi pa Campagnaro dhe Jonathan ka pesuar tre gola, por nuk ka merituar te humbe me nje rezultat aq te thelle. Ne fund te ndeshjes, Moratti ka zbritur ne dhomat e zhveshjes, sic ka treguar Mazzarri ne intervistat e zakonshme: “Presidenti Moratti ishte prezent gjate fjalimit tim ne fund te ndeshjes, une zakonisht i them ato qe mendoj dhe mu duk se presidenti e mendonte ashtu si une. 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.