Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

290 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti: “Nuk di asgje per Vucinic. Kam lexuar komunikaten e Curva Nord…”

Moratti: “Nuk di asgje per Vucinic. Kam lexuar komunikaten e Curva Nord…”
Inter Club Staff

 Presidenti i Interit del nga SARAS dhe gazetareve prezent i thote vetem: “Per tratativen Vucinic nuk di asgje. Nese e kam lexuar komunikaten e Curva Nord? Po, faleminderit. Mirupafshim”.

Jashte kishte te pranishem edhe shume tifoze te Interit, Tifozet perpara zyrave kane bertitur: “Un presidente, c`e solo un presidente”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.