Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,398 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti per Thohir: “Pak gjera te verteta…”

Moratti per Thohir: “Pak gjera te verteta…”
Andi Prifti

I nderhyre ne mikrofonat e Sky Sport, presidenti i Interit Massimo Moratti flet per fitoren e fituar nga skuadra Giovanissimi te drejtuar nga Benoit Cauet: “Eshte nje kenaqesi e madhe sepse edhe kete vit kemi marre nje fitore per te ardhmen, dhe fitimi i nje turneu te jep gjithmone kenaqesi, tregon qe po punojme mire.

Mbi merkaton dhe garen per Nainggolan, presidenti thote: “Nuk e di nese Interi eshte perpara per Nainggolan, tani vetem po shikojme por me Romen nuk ka asnje lufte.

Ndersa per hyrjen ne shoqeri te Thohir, presidenti frenon: “Per Thohir jepni gjithcka per te sigurt. Si tifoz i mire, besoj, por jane te pakta gjerat e verteta qe lexoj. Mendoj se kete jave do te kete takime, por jemi larg perfundimit. Guarin dhe Handanovic te pashitshem me Thohir? Merkatoja nuk ka lidhje aspak me keto gjera, te sqarohemi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.