Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,331 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti: “Pergjues ne zyre? Qesharake. Thohir eshte duke…”

Moratti: “Pergjues ne zyre? Qesharake. Thohir eshte duke…”
Bujar Berishaj

“Qesharake dhe false”.

I ka komentuar keshtu ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti, zerat qe flisnin se ne zyrat e Interit jane gjetur mjete pergjuese.

“Nuk ishin pergjues” ka thene shkurt Moratti, perpara asamblese Saras.

Ndersa mbi propozimin e mundshem qe i eshte bere Marco Tronchetti Provera per tu rikthyer ne klubin zikalter me Morattin President ka deklaruar: “Nuk eshte planifikuar asgje e ketij lloje, edhe pse per momentin Tohir po kerkon te sjelle investitore te rinje ne shoqeri”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.