Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

212 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti: “Sot Interi te jape sinjalin edhe per Thohir. Mancini…”

Moratti: “Sot Interi te jape sinjalin edhe per Thohir. Mancini…”
Inter Club Staff

Massimo Moratti, gjate intervistes se tij tek Radio 105, ka folur edhe per rendesine e ndeshjes se sotme kunder Juventusit.

Ja fjalet e tij: “Sot Interi duhet e jape nje sinjal karakteri, vazhdimesie. Dicka qe do te ndihmonte Mancinin qe te kishte gjithmone vullnetin e tij te madh. Do te jepte nje sinjal bashkimi. Mancio e ka gjithmone ‘cmendurine’ per te rrezikuar, eshte pak a shume si Interi. Rrezikon shpesh here dhe nuk eshte se i ka dale shume keq. Eshte gje e mire te kesh guxim. Por sot duhet nje fitore ber te gjithe klubin, per te gjithe tifozet e mbi te gjitha per presidentin qe do te vije nga Xhakarta e larget e do deshironte nje gezim. Une mendoj se ndeshja e sotme do te ishte nje ndihmese e madhe per sezonin e ri.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.