Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

881 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti: “Thohir? Akoma tek raundi i pare. Ndersa Cassano…”

Moratti: “Thohir? Akoma tek raundi i pare. Ndersa Cassano…”
Xhorxh Gellci

Massimo Moratti, president i Interit, ka folur ne keto minuta ne mikrofonat e Sport Mediaset, gjate kthimit nga nje ceremoni martesore. Ja cfare ka raportuar Marco Barzaghi per programin ‘Speciale Calciomercato’ per Italia 1, duke nisur nga Erick Thohir: “Jemi akoma shume larg ne krahasim me ate qe thone gazetat, jemi akoma ne raundin e pare. Ajo qe thuhet ne gazeta eshte larg realitetit. Tifozet duhet te shqetesohen sepse une mund te shes shumicen? Nuk besoj aspak…

Gjithashtu ka edhe nje tjeter pershendetje per Antonio Cassanon: “Cassanon e kemi marre nga Milani sepse ka shume klas, por kete vit ka dale ideja se ky shkembim mund te ishte interesant dhe i pershtatshem per te gjithe (Inter dhe Parma). Por jam i sigurt qe ai mund te beje mire kudo qe shkon dhe ka nje klas qe veshtire se gjendet ne vend tjeter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.