Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,372 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti: “Thohir po ben mire, eshte shume i apasionuar. Nese me mungon Interi? Akoma nuk e kam kuptuar”

Moratti: “Thohir po ben mire, eshte shume i apasionuar. Nese me mungon Interi? Akoma nuk e kam kuptuar”
Ardi Deda

Intervistuar nga La Stampa, Presidenti ka falour per momentin qe po kalon Interi i tij: “Thohir po ben mire, eshte i apasionuar dhe eshte nje person me te cilin ke kenaqesi te perballesh. Po, kete vit ne kampionat po vuajme dhe eshte e kote ta mohojme, por jo prej faktit qe u largova une. Nese me mungon Interi? Nuk kam pasur  kohen per ta kuptuar akoma ate cka ndodhur, ne fund te fundit jam akoma aty dhe perpiqem te mos jem i bezdisshem sepse ky eshte roli im i ri”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.