Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,762 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti: “Une i sugjerova Thohirit dy emra per pankinen e Interit. Nuk kthehem por te enjten…”

Moratti: “Une i sugjerova Thohirit dy emra per pankinen e Interit. Nuk kthehem por te enjten…”
Inter Club Staff

Vijne deklarata te rendesishme dhe shume te vendosura per ate qe ka ndodhur javen e kaluar nga ish Presidenti i Interit, Massimo Moratti.

President Massimo ka konfirmuar se nuk do te rikthehet ne keshillin drejtues dhe ne te njejten kohe ka treguar se ka pasur dore ne zgjedhjen e Mancinit si trenjer i Interit.

Ja fjalet e tij: “Nuk kishte shume alternativa per pankinen e Interit. Thohirit i thashe vetem dy emra: Njeri ishte Mancini dhe njeri ishte Leonardo. Te rikthehem ne drejtim? Nuk do te ndodhe, tashme e kam mare vendimin. Te premten do te kete tre njerez te rinj ne keshillin drejtues te zgjedhur nga une.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.