Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

501 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti:”Mijera ndjenja, qendroj nese jam i afte. Emocione? Ka vemendje per…”

Moratti:”Mijera ndjenja, qendroj nese jam i afte. Emocione? Ka vemendje per…”
Donald Elmazi

Massimo Moratti rikthehet te flase pas lajmerimit te ketij mengjesi. Fcinter1908.it, se bashku me presidentin ka trasmetuar fjalet e tij:“Nje moment ku jam prekur me shume?  Per vec se nuk eshte mbyllur akoma sepse ka shume kalime per tu bere. Eshte nje moment vemendjeje, nuk mund te humbasesh ne nostalgji. Pastaj jane te gjtiha ndjenjat qe mund te kesh ne te tilla momente. Por mbi te gjitha ka vemendje per te miren e shoqerise, domethene qe cdo gje te behet ne menyre te tille qe shoqeria te kete benefite”.

NDJENJE kRYESORE-“Kur ben dicka te tille perpiqesh ta besh me se miri. Me pas ndjenjat kryesore jane me mijera, duhet te perpiqesh qe te vesh rregull”.

FAMILJA MORATTI-“Ne nje fare aspekti vazhdon historia sepse do qendroj ne shoqeri, te shohim nese do te jem i afte dhe i vazhdueshem. Eshte edhe dikush tjeter qe do tregoje se eshte i mire, sigurisht”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.