Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

10,268 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moses ka habitur: qe ne oren 07:30 te dites se sotme tek CONI! Nderkohe ne kete moment ndodhet tek Humanitas!

Moses ka habitur: qe ne oren 07:30 te dites se sotme tek CONI! Nderkohe ne kete moment ndodhet tek Humanitas!
Inter Club Staff

Victor Moses e ka nisur shpejt diten e sotme duke u prezantuar qe ne oren 7.30 te mengjesit per vizitat mjekesore prane zyrave te CONI. 

Ai me pas eshte nisur menjehere per ne spitalin Humanitas te Rozzano.

Aty do te behen kontrollet mjekesore me te imtesishme rreth gjendjes se tij dhe do te vendoset nese blerja e tij do te perfundohet ose jo, ashtu si ndodh me cdo blerje.

Chelsea dhe Interi kane gjetur marreveshjen per nje huazim me te drejte blerje per 10 milione euro.

Lojtari ishte ne huazim tek Fenerbace por i ka kerkuar turqve ta lene te largohet duke u rikthyer ne Londer dhe me pas duke u spostuar menjehere ne Milano ku do te perqafohet serisht me Antonio Conte, tekniku i tij i vjeter ne Angli me te cilin ka nje raport te mrekullueshem.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.