Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,907 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mou: “Ne Milano shume pasion. Gjeja strehim ne…”

Mou: “Ne Milano shume pasion. Gjeja strehim ne…”
Ardi Deda

I pranishem ne nje event per nje marke te njohur oresh José Mourinho rikthehet te flase per vitet e kaluar kur trajnonte Interin: “Nuk mund te siguroj se kane qene dy vitet me te mira, por mund tju siguroj qe kam jetuar dy vite fantastike kur isha tek Interi. Jetoja ne periferi sepse femijet e mi frekuentonin shkollen amerikane te Luganos. Keshtu kaloja me shume kohe ne periferi sesa ne Milano. Femijet e mi ishin shume te lumtur. Kemi bere dhe miqesi te reja. Te mendosh qe ne Milano, me gjithe pasionin qe eshte atje, nuk eshte kurre e lehte. Por ke mundesine te jetosh ne qetesi, midis malesh, te besh ski… Aty ndihesha mire ne krahasim me vende te tjera – shpjegon Mou -, sepse me nje kapele, nje pale syze dhe nje shalli askush nuk ishte ne gjendje te te njihte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.