Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 17, 2019

Scroll to top

Top

1,262 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mou: “Wallace afer Interit. Ata e njohin vete, nuk jam une ai qe…”

Mou: “Wallace afer Interit. Ata e njohin vete, nuk jam une ai qe…”
Inter Club Staff

Jose Mourinho ne konferencen per shtyp pas ndeshjes qe humbi me Real Madridin, ka konfirmuar kalimin e Wallace tek Interi:

“Wallace eshte nje lojtar i ri shume i mire i joni. Eshte braziliani tipik, qe vendoset mire ne fushe. Por nuk mund ti mbajme te gjithe ne ekip e te punojme me te gjithe. Per kete eshte mundesia qe te shkoje tek Interi, dhe eshte nje mundesi qe i intereson. Por ata e njohin vete lojtarin, nuk eshte se jam une ai qe po shtyj qe ai te shkoje atje. Shpresoj te shkoje gjithcka mire, dhe ne fund ai te vishet zikalter.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.