Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

557 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mourinho eleminohet, De Boer haklmerret: “Ai mund te me thote cfare te doje, por…”

Mourinho eleminohet, De Boer haklmerret: “Ai mund te me thote cfare te doje, por…”
Inter Club Staff

Ish-tranjer i Interit sulmon kolegun portugez pas eleminimit dje ne Champions League.

Polemika e tyre tashme po vazhdon prej disa ditesh.

Eshte hakmarrur. Sepse Mourinho, pasi Frank de Boer e kritikoi se si po e perdorte Rashford, e kishte quajtur ate nje menaxhet te deshtuar, madje me te deshtuarin ndonjehere ne Premier League.

 

Tranjeri hollandez, menjehere sapo United i The Special One eshte eleminuar nga Champions League nga Sevilla, ka sulmuar kolegun e tij portugez:

“Mourinho mund te thote qe une jam tekniku me i keq ne historine e Premier League, por sot nje tranjer qe ka shpenzuar 1 miliard euro ne karrieren e tij eshte eleminuar dhe skuadrat e tij luajne keshtu…”

 

Lufta do te vazhdoje? Duke njohur Mourinhon, po.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.