Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,721 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mourinho, kompliment apo ironi ndaj Mazzarrit? “Moduli i Interit…”

Mourinho, kompliment apo ironi ndaj Mazzarrit? “Moduli i Interit…”
Xhorxh Gellci

Jose Mourinho, duke folur per sfiden e nates te sotme kunder Interit, ka komentuar edhe modulin e ri me te cilin po punon Walter Mazzarri: Nje modul, qe sipas Special One, eshte me shume nje 5-4-1 sesa nje 3-5-2: “Interi eshte nje rival i mire. Nuk ka shume skuadra ne Angli qe luajne si ata, me 5 mbrojtes, 4 mesfushore dhe 1 sulmues. Luajne nje futboll te forte dhe direkt, jane shume te zotet edhe ne kundersulm, do te jete nje eksperience e vlefshme per ne.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.