Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

673 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mourinho ‘masakron’ de Boer: “Flet ai, me i keqi i historise. Ai mund te mesoje vetem se si…”

Mourinho ‘masakron’ de Boer: “Flet ai, me i keqi i historise. Ai mund te mesoje vetem se si…”
Inter Club Staff

Jose Mourinho, tekniku qe ka bere historine me Interin ka reaguar pas fjaleve te De Boer per Rashford dhe fatin e tij te keq qe po stervitet nga The Special One: reaksion teper i rende ai i portugezit.

Mourinho asnjehere nuk ka pasur ndonje dashuri te madhe per ish-tranjeret e Interit.

E me sa duket, kesaj radhe Frank de Boer ka hyre ne listen e tij te zeze. 

“Eshte nje mekat qe eshte tranjeri i Rashford eshte Mourinho. Normalisht ai eshte nje lojtar i ri qe i duhet dhene kohe dhe mundesia te beje gabime, por Mourinho nuk eshte keshtu. Ai deshiron vetem rezultate, nese nuk luan mire nje apo dy ndeshje, te nxjerr jashte. Rashford eshte nje lojtar i vertete, eshte shume i ri, por ka kohe te luaje dhe eshte shume i talentuar. Te gjithe do donin ta shikonin nje lojtar te tille cdo jave”, kishte thene dje de Boer.

Image result for mourinho laughing

Sot ka ardhur edhe replika helmuese e The Special One: “Po po, i kam lexuar edhe une deklaratat e tranjerit me te keq te historise se Premier League me 7 humbje dhe asnje gol te shenuar ne 7 ndeshje. Rashford nuk ka cfare te mesoje nga une? Tek ai do te mesonte se si te humbase.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.